Fjall RavenBergansPatagoniaSalomonMammutAsivikWarm Peace
Logga in

Kontakt Spejder Sport

Kontakt Spejder Sport

Kundeservice
Mandag - torsdag: kl.: 09-15.30
Fredag kl.: 09-15
43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

Du kan finde vores butikker og deres åbningstider her


Kundeservice og Webshop

Claus Tonsberg

Digitalchef

43 55 35 45
tonsberg@spejdersport.dk

Martin Olsen

Salg og kundeservice

43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

Lotte Jepsen

Salg og kundeservice

43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

Johanne Andersen

Salg og kundeservice

43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

Mie Gerlach

Salg og kundeservice

43 55 35 00
salg@spejdersport.dk

B2B

Nikolaj Zethsen

Afd. chef B2B

43 55 35 15
nikolaj@spejdersport.dk

Indkøbsafdelingen

Carsten Thomsen

Indkøbschef

43 55 35 20
carsten@spejdersport.dk

Anette Ellingsgaard

Indkøber

43 55 35 14
anette@spejdersport.dk

Martin Leth-Sonne

Indkøber

43 55 35 13
martin@spejdersport.dk

Jakob Meldgaard

Lagermedarbejder og indkøber

jakob@spejdersport.dk

Christoffer Larsen

Produktudvikling

43 55 35 12
christoffer@spejdersport.dk

Charlotte Thomsen

Produktudvikling


charlotte@spejdersport.dk

Marketing

Troels Matz

Marketingkoordinator

43 55 35 02
tm@spejdersport.dk

Maria Preisler

Marketingassistent

43 55 35 02
marketing@spejdersport.dk

Kristine Thomsen

Webcontent


webcontent@spejdersport.dk

Bogholderi

Birgitte Jørgensen

Bogholder

43 55 35 22
birgitte@spejdersport.dk

Jimmy Vestergaard

Bogholder

43 55 35 04
jv@spejdersport.dk

IT og Teknik

Rasmus Rahbek

IT-support og Teknik

43 55 35 30
webmaster@spejdersport.dk

Thomas Rolskov

IT-support og NAV

43 55 35 33
thr@spejdersport.dk

Hans Poulsen

Teknik og Vedligehold

Theis Folkmanm

IT-support

Lager

Kasper Clementsen

Driftchef

43 55 35 25
kc@spejdersport.dk

Kemal Döner

Lagerchef

43 55 35 18
lager@spejdersport.dk

Steen Jørgensen

Lagermedarbejder

43 55 35 08

Jørn Simonsen

Lagermedarbejder

Jan Jensen

Lagermedarbejder

Jakob Meldgaard

Lagermedarbejder og indkøber

jakob@spejdersport.dk

Andreas Elberg

Lagermedarbejder

Morten Cowland

Lagermedarbejder

Lars Kinslev

Lagermedarbejder

Jeppe Kinslev

Lagermedarbejder

Kristoffer Rousting

Lagermedarbejder

Peter Falk

Lagermedarbejder

Ledelsen

John Lange

Administrerende direktør

43 55 35 09
jl@spejdersport.dk

Torben Gammelgaard

Administrationschef

43 55 35 24
tgc@spejdersport.dk

Claus D. Nielsen

Salgschef

23 82 63 92
claus@spejdersport.dk

Carsten Thomsen

Indkøbschef

43 55 35 20
carsten@spejdersport.dk

Claus Tonsberg

Digitalchef

43 55 35 45
tonsberg@spejdersport.dk

Om SpejderSport.se

Vi er din udstyrsbutik, der aldrig har lukket. Vores brede udvalg af produkter er nøje udvalgt, så du får mest mulig kvalitet for pengene.

Køb soveposer, rygsække, vandresandaler, telte, langrendsski og meget mere online – altid med 14 dages fuld returret.

Kundeklub med kontante fordele

Meld dig ind i vores kundeklub, og få kontante fordele, unikke rabatter og invitationer til særarrangementer direkte i din indbakke en gang om ugen

Bliv medlem af kundeklubben her

Kundeservice

Vores medarbejdere er selv aktive friluftsfolk, og står altid klar til at hjælpe dig med spørgsmål om udstyr eller internethandel.
+45 43 55 35 00
Åbningstider:  Mandag-torsdag: 9-16  Fredag: 9-15

eller salg@spejdersport.dk hvor vi svarer inden for én hverdag.

Spejder Sport A/S, Lejrvej 13, 3500 Værløse | CVR nr: 58 14 28 16