Fjall RavenBergansPatagoniaSalomonMammutAsivikWarm Peace
Logga in

Kontakt Spejder Sport

Kundeservice

Har du spørgsmål til en vare, din faktura, størrelse eller mangler du inspiration til et køb? Så kontakt kundeservice i Spejder Sport.

Vi besvarer telefon og email i tidsrummet:
Mandag - torsdag: kl.: 09-15.30
Fredag kl.: 09-15

43 55 35 00
kundeservice@spejdersport.dk


Butikker

Spejder Sport er Danmarks største outdoor-kæde med 19 specialbutikker fordelt over hele landet. Spejder Sport leverer beklædning, fodtøj og udstyr til hverdag og friluftsliv.

Find adresser og åbningstider her.


B2B - erhvervssalg

Nikolaj Zethsen
Afd. chef B2B
43 55 35 15
niz@spejdersport.dk


Indkøb

Anette Ellingsgaard
Indkøber
43 55 35 14
anette@spejdersport.dk

Martin Leth-Sonne
Indkøber
43 55 35 13
martin@spejdersport.dk

Jakob Meldgaard
Indkøber
jam@spejdersport.dk

Christoffer Larsen
Produktudvikling
43 55 35 12
christoffer@spejdersport.dk

Charlotte Thomsen
Produktudvikling
charlotte@spejdersport.dk


Marketing

Troels Matz
Marketingkoordinator
43 55 35 02
tm@spejdersport.dk

Maria Preisler
Marketingassistent
43 55 35 31
marketing@spejdersport.dk

Christina Kaare Christensen
Content marketing medarbejder
43 55 35 46
chc@spejdersport.dk


Bogholderi

Birgitte Jørgensen
Bogholder
43 55 35 22
birgitte@spejdersport.dk

Jimmy Vestergaard
Bogholder
43 55 35 04
jiv@spejdersport.dk


IT og Teknik

Rasmus Rahbek
IT-support og Teknik
43 55 35 30
webmaster@spejdersport.dk

Theis Villumsen
IT-support og Teknik
43 55 35 33
thv@spejdersport.dk


Lager

Kasper Clementsen
Driftchef
43 55 35 25
kac@spejdersport.dk

Kemal Döner
Lagerchef
43 55 35 18
lager@spejdersport.dk


Ledelsen

John Lange
Administrerende direktør
43 55 35 09
jol@spejdersport.dk

Torben Gammelgaard
Administrationschef
43 55 35 24
tog@spejdersport.dk

Claus D. Nielsen
Salgschef
23 82 63 92
cld@spejdersport.dk

Carsten Thomsen
Business Development Manager
43 55 35 20
cat@spejdersport.dk

Claus Tonsberg
Digital chef
43 55 35 45
clt@spejdersport.dk
Om Outdoorbrands.se

Vi er din udstyrsbutik, der aldrig har lukket. Vores brede udvalg af produkter er nøje udvalgt, så du får mest mulig kvalitet for pengene.

Køb soveposer, rygsække, vandresandaler, telte, langrendsski og meget mere online – altid med 30 dages fuld returret.

Spejder Sport A/S, Lejrvej 13, 3500 Værløse | CVR nr: 58 14 28 16